Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation

  • 101 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

3-slaapkamer Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation Parijs biedt accommodatie op een eersteklas locatie binnen slechts 5 minuten wandelen van het Square Sarah Bernhardt. Het maximale aantal gasten van dit appartement van 101 m² is 8.

Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een droger en handdoeken in de badkamer.

Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation heeft een complete keuken evenals een oven en een vaatwasser.

Dit 2-badkamer appartement is hangig gelegen op 2 km afstand van de Parc Zoologique de Paris en op een klein stukje lopen van het metrostation Avron. Er is het Place de la Nation op een paar minuten lopen van Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation en de Cinémathèque française ligt op 10 minuten rijden. U kunt ook de Sacré-Cœurbasiliek van Montmartre bereiken, op 7 km afstand. Het treinstation Nation bevindt zich op 5 minuten loopafstand van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation Parijs
Charmant Appartement A Paris Metro Nations
Mobiele prijsaanbieding

Charmant Appartement A Paris Metro Nations

711 m van de accommodatie
USD 194 USD 175
per nacht
Magnifique Appartement Paris 12
Mobiele prijsaanbieding

Magnifique Appartement Paris 12

10
Voortreffelijk 4 beoordelingen
840 m van de accommodatie
USD 322 USD 290
per nacht
Suite Voltaire - Superbe Appartement
Mobiele prijsaanbieding

Suite Voltaire - Superbe Appartement

909 m van de accommodatie
USD 273 USD 246
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Station Paris Bercy
    1,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7511210176342
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation te vinden?
      Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation is in de 12e Arrondissement wijk van de stad gesitueerd, binnen 6 km van de Sacré-Cœurbasiliek van Montmartre.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation?
      Populaire plekken in de buurt van Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation zijn onder andere Musée Picasso, de Sacré-Cœurbasiliek van Montmartre, de Notre-Dame van Parijs.
    • Hoeveel kost het om bij Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation te verblijven?
      De huurprijs van Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation is €962.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation?
      Restaurants in de buurt van Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation zijn onder andere Chez Prosper en Khun Akorn International restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation?
      Bij Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation vinden gasten een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 101 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Station Paris Bercy
    1,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Incroyable Appartement - 3Br-8P - Pl De La Nation Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten